Stop-potu.cz

Pocení je výhradním tématem těchto stránek. Rozebíráme jeho rozmary, vliv na život a hledáme východiska v souvislostech, které by vás možná ani nenapadly. Náš blog vychází z letitých osobních zkušeností, resp. zájmu o tento obor. Snaží se pomoci a poradit všem, kteří se s tímto problémem potýkají.

stop-potu.cz radí s pocením

Jak to začalo?

Zcela prozaicky. Před pár lety se našlo pár obyčejných lidí, kteří měli však hodně společného – dlouholeté problémy s pocením, touhu psát na internetu a snahu naplnit prázdné místo po pomoci lidem. A tak jsme dali hlavy dohromady a vytvořili blog stop-potu.cz. Naše moravská redakce je sice skromná, co do počtu členů (3), o to více jsme však pro toto téma nadšení, protože víme, jak složité je nalézt na internetu informace, které reálně člověku něco přinesou.

stop-potu.cz řešení pocení na všechny partie těla

Jak píšeme?

Náš blog nepohání umělá inteligence, veškerý obsah si připravujeme sami. Možná jste si všimli, že řada stránek k tématu pocení uvádí stále ty stejné informace. Ty však zřídka kdy vedou k řešení problému s pocením. Důvodem bývá to, že pocení je značně individuální a je k němu zapotřebí takto i přistupovat. Nechceme naše myšlenky vnucovat, ani považovat za jediné správné, spíše se snažíme ukázat nové souvislosti a trochu jinou cestu k přemýšlení. Většina zdravotních komplikací totiž začíná i končí v hlavě.

stop-potu.cz

Přejeme všem příjemné počtení a budeme rádi za každého, komu dodají naše řádky trochu toho optimismu do boje s pocením.
Redakce stop-potu.cz

Provozovatel blogu a kontaktní email

AVASON CZ s.r.o.
Jindřichova 2397/18, 616 00 Brno, ČR
IČ: 08332185, DIČ: CZ08332185

Jakékoliv dotazy, postřehy nebo zájem o spolupráci prosím zasílejte na emailovou adresu info@avason.cz.